פרופיל קבוצת אופק השקעות

קבוצת אופק השקעות עוסקת ביזום וניהול השקעות אלטרנטיביות (השקעות מחוץ לשוק ההון) בארץ ובחו"ל, ומטרתן להביא לתשואה יציבה ונאה לאורך זמן, תוך התבססות על נדל"ן מניב או יזמי בסיכון נמוך יחסית וברמת וודאות גבוהה. הקבוצה גיבשה מדיניות השקעות אלטרנטיביות מגובות נדל"ן באמצעות מכשירי השקעה מיוחדים למימון פרויקטים ומקפידה על התאמת ההשקעה לצרכיו של כל משקיע, כאשר המשקיע יכול ליהנות מתשואת ריבית על כספו או תשואת הנדל"ן, לבחירתו. ההשקעות האלטרנטיביות נועדו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי של המשקיעים באמצעות מכשירי השקעה שאינם קורלטיביים לשוק המניות. כחלק בלתי נפרד מהמדיניות, קבוצת אופק השקעות משקיעה יחד עם משקיעיה הון עצמי בכל אחד מהפרויקטים אותן היא יוזמת או מנהלת. לאורך כל תהליך ההשקעה, ניהול ההשקעה ועד למימוש ההשקעה, הקבוצה פועלת בשקיפות מוחלטת ומצויה בזהות אינטרסים מלאה עם המשקיעים.

קבוצת אופק השקעות הוקמה בשנת 2000 כחברה לתכנון פיננסי לעשירון העליון– Family Office. במשך שנות פעילותה התמקדה הקבוצה במתן שירותי יעוץ, ניהול כספים והשקעות למשקיעים אמידים וסיפקה להם למעשה, מעטפת של 360 מעלות לצרכיהם הפיננסיים, לרבות יישום תכנוני מס להפחתת חבות המס וביצוע השקעות אלטרנטיביות. לאופק בעלות על חברות עם פלטפורמה ליישום וניהול הסדרים פנסיוניים, וייעוץ בניהול סיכונים. לקבוצת אופק השקעות התמחות ארוכת שנים בניהול סיכונים, הן למשקיעים פרטיים אמידים והן למשקיעים עסקיים. לאופק שותפות עסקית ארוכת טווח עם מרבית בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילות בישראל ובאפשרותה לספק באמצעותם למשקיעיה מוצרים מיוחדים התפורים במיוחד למידתם וצרכיהם.

כהמשך ישיר לשירותי Family Office, פיתחה קבוצת אופק השקעות אסטרטגיה לניהול השקעות אלטרנטיביות עבור משקיעיה. במסגרת זו, מאתרת אופק השקעות יוצאות דופן בתחום הנדל"ן, בארץ ובעולם, ומנהלת את תהליך ההשקעה וניהול הנכס, על מנת להפיק תשואות עודפות על פני אופציות ההשקעה מקובלות, תוך הגנה מיטבית מפני סיכונים. לקבוצת אופק השקעות מודל חיתומי לביצוע בדיקות נאותות קפדניות בטרם ביצוע השקעות והיא מנהלת, מבקרת ומפקחת על כל פרויקט ופרויקט.    

קבוצת אופק השקעות עוסקת כל העת בפיתוח מודלים יצירתיים וחדשניים המכוונים לערך תוצאה גבוה ותמורה מקסימלית למשקיעיה, תוך שימוש בכלים הנובעים מידע, ניסיון והבנה מעמיקה של מגמות השוק, פיזור סיכונים, מעקב ובקרה באמצעות מערכות משוכללות ובחינה מתמדת של המגמות והתמורות בשוק בזמן אמת. פעילות קבוצת אופק השקעות בארץ מתבצעת באמצעות איתור ממוקד ומושכל של פרויקטים. בארה"ב מאתרת קבוצת אופק השקעות מינוף של הזדמנויות באמצעות רכישת נכסים בתמחור חסר או נכסי VALUE ADD  (נכסים הניתנים להשבחה משמעותית) כאשר הן בארץ והן בחו"ל ניהול קפדני ואפקטיבי של הנכסים עושה את ההבדל.

קבוצת אופק השקעות פועלת מזה כשני עשורים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות. קבוצת אופק צברה מוניטין רב בקרב משקיעיה ושוק הנדל"ן, בין היתר, בשל הניסיון והשמרנות שמאפיינת את אסטרטגיית ההשקעות על בסיס הביצועים לטווח הארוך. קבוצת אופק השקעות והמשקיעים צועדים ביחד תוך אינטרס משותף להשגת תשואה גבוהה, תוך ניהול קפדני של הסיכונים והשבחת התשואה על ההון. קבוצת אופק השקעות מאמינה בהעצמת תיקי משקיעיה ושותפיה ובמימוש מטרותיהם תוך שקיפות, שיתוף, אמון, מחויבות ואחריות.

הצטרפות למעגל המשקיעים של קבוצת אופק השקעות מהווה, למשקיע הבודד, הזדמנות מיוחדת להשתלב בעסקאות בהיקפים גדולים, המניבים תשואות גבוהות, אשר עד ליום זה היו שמורים ליזמים בעלי הון עצמי גדול בלבד.

צוות אופק

קובי אברהמי CFP

מייסד ומנכ"ל קבוצת אופק

"זהות אינטרסים עם המשקיעים ושקיפות מלאה. זה הסוד שלנו"

בעלים מייסד ומנכ"ל קבוצת אופק השקעות. מוסמך כמתכנן פיננסי מדופלם (CFP – Certified Financial Planner) מטעם המועצה הבינלאומית לתכנון פיננסי (FPSC – Financial Planning Standards Council). ארגון בינלאומי זה, מפתח מתודות עבודה, מכשיר יועצים פיננסיים, עוסק במחקר בתחומי התכנון הפיננסי ופועל להגברת המודעות ואבטחת איכות השירות והאתיקה המקצועית בתחום מקצועי חדש זה. כחלוץ בתחום התכנון הפיננסי בישראל, שם קובי את התכנון הפיננסי (Family Office), בחזית שירותי הקבוצה. במסגרת זו, מוביל קובי את צוות קבוצת אופק ומשקיעיה, בתהליך מתמשך, בו הם מפתחים ומיישמים אסטרטגיות להגשמת מטרותיהם הכלכליות בחיים ומכינים את המסגרת הפיננסית הדרושה להגשמת מטרותיהם והתמודדות עם משברים בלתי צפויים. שרות זה מלווה את המשקיעים למעשה לאורך כל מעגל חייהם.

ברוח הערכים של FPSC, שהסמיכה את קובי וממשיכה להנחות ולפקח על פעילותו העסקית כמתכנן פיננסי מוסמך, קבוצת אופק השקעות מקפידה על סטנדרטים מקצועיים ואתיים מחמירים ביותר, ומבססת את השירות על יחסי אמון מלאים. הנאמנות למשקיעים מהווה ערך עליון עבור כל צוות הקבוצה. זהו הקו המנחה המשמש עד היום כמנוע העיקרי לבניית המוניטין של קבוצת אופק השקעות וחיזוקו לאורך השנים.

דן פנחסי

מנהל פיתוח עסקי ( M.B.A , CFP , C.L.U)

"שירות וליווי משקיעים כתפיסת עולם"

דן בעל תואר B.A במדעי המדינה וסוציולוגיה, M.B.A במנהל עסקים ותואר C.L.U בביטוח פנסיוני , בעל הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי C.F.P) ) מטעם הארגון הבינלאומי FPSB. בוגר מסלול פרקטיקה Gold  לימודי השקעות נדל"ן יזמות ועסקים. עד שנת 2013 , למשך תקופה של 20 שנים דן שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות ביטוח ובתי השקעות , כולל תפקיד מנכ"ל בקרנות פנסיה וקופות גמל מהגדולות בישראל במשך כ – 10  שנים ברציפות :

  • מנכ"ל הפניקס פנסיה – קרנות הפנסיה וחדשות והוותיקות של קבוצת הפניקס.
  • מנכ"ל כלל פנסיה וגמל – קרנות הפנסיה וקופות הגמל של קבוצת כלל ביטוח.
  • מנכ"ל דש גמל ופנסיה –   קופות הגמל וקרנות הפנסיה של דש בית השקעות.

דן מביא עמו ניסיון רב בניהול ממשל תאגידי בגופים פיננסיים גדולים, מכיר היטב כיצד מנתחים השקעות נדל"ן על כל ההיבטים המשפטיים, המסחריים, ניהול כספי משקיעים, בקרה ודיווח.

דילוג לתוכן