אודות אופק

קבוצת אופק הינה קבוצת חברות הפעילות בתחומים מגוונים של ביטוח, תכנון פיננסי (Family Office) והשקעות חכמות בנדל"ן אלטרנטיבי. אופק השקעות אלטרנטיביות גיבשה מדיניות לביצוע השקעות אלטרנטיביות ללקוחותיה בעיקר בתחום הנדל"ן, באמצעות קרנות השקעה המיועדות ללקוחותיה בלבד. 

ההשקעות האלטרנטיביות נועדו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי של הלקוחות, באמצעות מכשירי השקעה שאינם קורלטיביים לשוק המניות. אופק משקיעה בעצמה הון עצמי בכל הקרנות וההשקעות אותם היא יוזמת.
 

תכנון פיננסי הוליסטי, הוא הלב הפועם של ההתנהלות הכספית שלך לשנים. מרכיבי ההכנסות וההוצאות הכספיות שלך משתנות, במקביל לשינויים בעיסוקים והמעמד המקצועי

החזון והערכים שלנו

אופק-השקעות אלטרנטיביות מובילה את לקוחותיה ושותפיה לאפיקי השקעה אלטרנטיביים, שיניבו תשואות עודפות בהשוואה לאפיקי ההשקעה המקובלים בשוק ההון.

זאת באמצעות בניית קרנות Private Equity להשקעה בפרוייקטים אד-הוק. לכך, מפעילה החברה צוות מיומן של כלכלנים ויזמים הפועל לאיתור הזדמנויות יוצאות דופן בשוק הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל. לצד אלה, עוסק צוות מקצוענים בבחינת העסקאות  וגיבוש בטוחות ראויות, על מנת להקטין את הסיכונים, לקצר את זמן הגעת התשואות ולאפשר למשקיעים "לישון בשקט" ולדעת שכספם שמור ומנוהל במקצועיות ואחריות מלאה.


 

 

צוות אופק מונע ע"י ערכים ברורים של זהות אינטרסים מלאה עם המשקיעים ושקיפות מוחלטת, לאורך כל תהליך ההשקעה, ניהול ההשקעה והנכסים והיציאה מההשקעה.

זהות אינטרסים

אופק משקיעה בכל אחת מקרנות ההשקעה אותן היא יוזמת ומנהלת - הון עצמי שלא יפחת מ-5% משווי ההון בעיסקה. דמי הניהול השוטפים שאופק מקבלת, תלויים באופן ישיר בהצלחת המתווה העסקי והתחזיות הכלכליות שהוצגו בפני המשקיעים. מדיניות זו יוצרת זהות אינטרסים מוחלטת בין אופק למשקיעיה.

שקיפות מלאה

לאורך כל התהליך של בניית קבוצת המשקיעים, ביצוע ההשקעה, ניהול הפרוייקט והאקזיט, משתפת אופק את המשקיעים בכל הנתונים וההערכות. אין פרט שאינו גלוי לעיני הלקוחות והשותפים.

 

פרופיל החברה

אופק הוקמה בשנת 2000 כחברה לתכנון פיננסי לעשירון העליון – Family Office. במשך שנות פעילותה, התמקדה אופק במתן שירותי ניהול כספים והשקעות ללקוחות אמידים, וסיפקה להם למעשה מעטפת 360 מעלות לצרכיהם הפיננסיים , לרבות יישום תכנוני מס  להפחתת חבות המס  , וביצוע השקעות אלטרנטיביות ללקוחותיה בלבד. לאופק  בעלות על  חברות עם פלטפורמה ליישום וניהול ההסדרים הפנסיוניים, וייעוץ בניהול סיכונים.

קובי אברהמי CFP

בעלים  מייסד ומנכ"ל  קבוצת אופק. מוסמך כמתכנן פיננסי מדופלם (CFP-Certified Financial Planner), מטעם המועצה הבינלאומית לתכנון פיננסי (FPSC-Financial Planning Standards Council). ארגון בינלאומי זה, מפתח מתודות עבודה, מכשיר יועצים פיננסיים, עוסק במחקר בתחומי התכנון הפיננסי ופועל להגברת המודעות ואבטחת איכות השירות והאתיקה המקצועית בתחום מקצועי חדש זה. כחלוץ בתחום התכנון הפיננסי בישראל, שם קובי את התכנון הפיננסי המקיף (Family Office), בחזית שירותי המשרד. במסגרת זו, מוביל צוות אופק את לקוחותיו בתהליך המתמשך בו הם מפתחים ומיישמים אסטרטגיות להגשמת מטרותיהם  הכלכליות בחיים, ומכינים את המסגרת הפיננסית הדרושה להגשמת מטרותיהם והתמודדות עם משברים בלתי צפויים.  שרות זה מלווה את הלקוחות למעשה לאורך כל מעגל החיים שלהם.

ברוח הערכים של FPSC שהסמיכה את קובי וממשיכה להנחות ולפקח על פעילותו העסקית כמתכנן פיננסי, אופק מקפידה על סטנדרטים מקצועיים ואתיים המחמירים ביותר, ומבססת את השירות על יחסי אמון מלאים. הנאמנות ללקוחות מהווה ערך עליון עבור כל צוות החברה. זהו הקו המנחה המשמש עד היום כמנוע העיקרי לבניית המוניטין של החברה וחיזוקו לאורך השנים.

אופק – השקעות אלטרנטיביות

כהמשך ישיר לשירותי ה- Family Office פיתחה אופק אסטרטגיה לניהול השקעות אלטרנטיביות עבור לקוחותיה. במסגרת זו, מאתרת החברה השקעות יוצאות דופן בתחום הנדל"ן, בארץ ובעולם, ומנהלת את תהליך ההשקעה וניהול הנכס, על מנת להפיק תשואות עודפות על פני אופציות ההשקעה המקובלות, תוך הגנה מיטבית מפני סיכונים. לצורך זה, גייסה אופק צוות מקצועי של מומחי נדל"ן, עורכי דין, רו"ח ומנהלי קרנות השקעה, המבטיחים בדיקת נאותות קפדנית ביותר של כל אחד מערוצי ההשקעה ומנהלים את הפרויקט, עד להשגת תשואות היעד או אקזיט מההשקעה.

 

 

צוות אופק

בראשותו של קובי אברהמי (CFP) גיבשה אופק צוות מקצועי הכולל מומחים בעלי ניסיון רב במיזמים פיננסיים ופרוייקטי נדל"ן. מומחים לאיתור ומיון, תוך זיהוי פרוייקטים בעלי פוטנציאל יוצא דופן. אנשי פיננסים וניהול. 

קובי אברהמי ( CFP ) מתכנן פיננסי מוסמך
מנכ"ל ובעלים קבוצת אופק

דן פנחסי CFP | MBA | C.L.U מתכנן פיננסי מוסמך
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

מורן אליקים - CFP | MBA
מתכנן פיננסי מוסמך | מנהל תחום פיננסי

דני סעד
מנהל מכירות

נלי אברהמי
מנהלת קשרי לקוחות עסקיים ומנהלת גביה

בר עסיס – אברהמי
ניהול תיקי לקוחות / רפרנטית

אביה שדה
מנהלת המשרד ומנהלת תיקי לקוחות

office@ofekforlife.co.il

גילה קרימר
מחלקת שיווק / מנהלת גיוס משקיעים